П'ятниця, 26 квітня 2019 13:55

33-я річниця аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні відзначають 33-у річницю аварії на Чорнобильській АЕС. 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний вибух, що спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинного залу. Учні 6-В класу провели зустріч з ліквідатором аварії на ЧАЕС Диким О.М., який розповів дітям про події в Чорнобилі, умови перебування та ліквідацію наслідків аварії. Гімназисти переглянули документальний фільм, у якому продемонстровані причини вибуху та подальші дії працівників ЧАЕС, пожежників, уряду тодішнього СРСР. Ми пам'ятаємо і вшановуємо Героїв.