Четвер, 14 березня 2019 15:20

До 205-річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка

До 205-річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка присвячується... Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково : щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об'єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум'яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну. Наші діти люблять Шевченка, читають, декламують, розуміють...Дякуємо учням Качановій Вікторії, Стрекаловській Валерії, Сніжко Софії, Вавіліній Владиславі, Єрьоменко Вікторії, Міщенко Олександрі, Друковій Ользі, Проценко Олександрі, Мічкур Валерії та маленьким учасникам з початкової школи за участь у гімназійному конкурсі читців творів Кобзаря. Цього року наш заклад представили на Шевченківських читаннях "Шлях до Тараса" в рамках мистецького проекту на сцені обласної філармонії кращі учні гімназії Каширна Марія, Савенко Всеволод, Місько Катерина та найменші вихованці Красножон Захар, Мазуренко Марія, Фенько Павло. Дякуємо учителям української літератури, класним керівникам Зозулі Ю.А., Коваленко Н.І.,Тарасовій М.А. за виховання в дітей любові до рідного слова та підготовку учнів до Шевченківських читань.