П'ятниця, 01 березня 2019 16:30

Онлайн діалог учнів гімназії

Сьогодні ще раз переконалися, які талановиті наші учні. Гімназійна команда Generation Global взяла учать у дружньому і змістовному онлайн діалозі з однолітками зі США з теми " Сила впливу, впливові люди твоєі громади, краіни". Молоді люди говорили про роль батьків, вчителів, ЗМІ, політиків, президентські перегони, позитивні зміни в освіті, участь у програмі обміну FLEX, фундацію Клічко... Діти ставили запитання один одному. Головне, що діалог пройшов відкрито, учасники отримали море позитивних емоцій та висловили сподівання на позитивні зміни у майбутньому, до який вони готові долучитися.
Щиро дякую всім учасникам- учням 8 - 11 класів!