Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання - "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня "Гармонія" - Гімназія імені Тараса Шевченка - Центр позашкільного виховання "Контакт" міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області

Четвер, 28 лютого 2019 16:05

Благодійна акція по збору коштів

   Сьогодні у нашому навчальному закладі відбулася надзвичайна подія - благодійна акція по збору коштів для Саши Воронової. Дівчинці 13 років. Усе своє життя вона пересувається в інвалідному візку. Але Саша має всі шанси стати на ноги. 
   З метою збору коштів була оголошена акція в підтримку цієї дівчинки. Учні початкових класів продавали смаколики, іграшки. Покупцями стали учні всієї школи, батьки, вчителі, працівники гімназії. Наша шкільна громада активно долучилася до ярмарку і за 20 хвилин майже все було розкуплено. Ми вторгувати майже 22 тисячі гривень. Багато дітей і родин просто давали кошти для дитини .Ніхто не сподівався, що ми зможемо зібрати таку суму! 
   Завтра Саша з мамою завітають у наш навчальний заклад. Ми з дітьми підготували невеличкий концерт, солодкий стіл і передамо виручені кошти. Будемо сподіватися на одужання Саши. Приємно разом робити добро!!! P.S. Дякую усім небайдужим за допомогу в організації і проведенні акції!

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України
Национальный аэрокосмический университет им. Н. Е. Жуковского
Освітній портал Педпреса
Освіта в Україні та за кордоном
Мала академія наук України
КОІППО імені Василя Сухомлинського
Департамент освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації
SDW18 banner

Контакти міліції

Авксентьєва Ірина Володимирівна, капітан міліції
Телефон: +380(95)559-50-74