Четвер, 21 лютого 2019 12:55

День Героїв Небесної Сотні

У кожної держави є такі події, які назавжди викарбовуються в людській пам'яті й змінюють хід історії та світогляд громадян. Таким став для українців Євромайдан. 20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні. У цей день рівно 5 років тому силовиками було здійснено масовий розстріл протестувальників. Загинуло більше 100 людей. Кожен з них заплатив за свої переконання надто високу ціну - власне життя... У всіх українських школах проводяться заходи, присвячені пам’яті загиблих у ті трагічні дні 2014 року. Говорити на цю тему складно, особливо зі школярами, проте необхідно. Гімназія імені Тараса Шевченка у тісній співпраці з бібліотекою ім.Т.Г.Шевченка здійснює цю просвітницьку місію.