Понеділок, 18 лютого 2019 13:07

Підсумки декади у початковій школі

Швидко промайнув час математико-економіко-технологічної декади на тему «Повітря». Багато цікавого та нового, екскурсій, дослідів, зустрічей, сучасних інноваційних уроків, конференція, науковий пікнік! Ми і не уявляли, наскільки цікава та розвивальна тема "Повітря" виявилася для наших вихованців. Безліч важливих, цікавих, корисних заходів провели вчителі початкової школи разом з учнями! Дякую всім педагогам, учням, батькам за спільну, змістовну роботу!