Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання - "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня "Гармонія" - Гімназія імені Тараса Шевченка - Центр позашкільного виховання "Контакт" міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області

П'ятниця, 15 лютого 2019 13:55

Учні долучились до міжнародного проекту The Global Mystery 3-D Print

     Вихованці гуртка «Робототехніка і 3D моделювання» під керівництвом Максим Годунко налагоджують співпрацю з іноземними партнерами. Учні долучились до міжнародного проекту The Global Mystery 3-D Print. 
    ? За умовами проекту, учні розробили макет куба, на гранях якого розмістили числа, певним чином пов`язані з Україною і Кропивницьким (географічні координати, міжнародний телефонний код, дату проголошення незалежності і т.д.). Свій файл ми надіслали іноземним партнерам, від них отримаємо подібний файл. Команди-учасниці мають роздрукувати куб партнерів і здогадатись про їх місце проживання. 
    ? Щоб розшифрувати цифри на кубі слід задіяти знання з історії, географії, країнознавства. Після того, як відгадаємо партнерів, зможемо з ними поспілкуватись по Skype англійською мовою.
#STEAM у дії ;)

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України
Национальный аэрокосмический университет им. Н. Е. Жуковского
Освітній портал Педпреса
Освіта в Україні та за кордоном
Мала академія наук України
КОІППО імені Василя Сухомлинського
Департамент освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації
SDW18 banner

Контакти міліції

Авксентьєва Ірина Володимирівна, капітан міліції
Телефон: +380(95)559-50-74