Понеділок, 17 грудня 2018 23:30

Місячник морально-правового виховання

У сучасних умовах українського суспільства правове виховання є одним з найважливіших чинників розвитку особистості, становлення громадянського суспільства і демократичної правової держави, умовою формування правосвідомості громадянина. Правова освіта спрямована на отримання знань, навичок, ставлень і ціннісних орієнтацій, необхідних людині для ефективного соціального функціонування, реалізації її життєвих цілей і завдань. У НВО триває Місячник морально-правового виховання, метою проведння якого є прагнення перетворити права на важливий регулятор життя і поведінки учня в умовах його соціалізації. Усі заходи спрямовані на удосконалення системи правової освіти, широке інформування дітей про правову політику держави, зміни у законодавстві України, створення належних умов для набуття юними громадянами знань та практичних навичок про свої права, свободи та обов’язки. Одним із етапів роботи є зустрічі з фахівцями. Сьогодні з учнями середніх класів говорили про права людини Кобилат Наталя Миклолаївна, спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області та Драбина Вікторія Олександрівна, головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини. Щиро дякуємо за дієву співпрацю. Також протягом Тижня права було проведено конкурс малюнків серед учнів 5 класів, конкурс газет серед десятикласників, конкурс "Знавців Конституції", квест "Права дитини", години спілкування, презентації для учнів 8-9 класів під керівництвом учителя правознавства Веретенникової О.В.