Четвер, 29 листопада 2018 10:51

Звання "Найкращий учень" у міжнародній програмі

Хто може похвалитись, що в 14 років має велике інтерв'ю, надруковане англійською мовою на сайті відомого американського освітнього проекту?
Відповідь: учениця 9-В класу Даша Сімонова!
Даша отримала звання "Найкращий учень" у міжнародній програмі з кооперативного навчання PenPal Schools. Разом з однокласниками та однолітками з інших країн вона працювала в англомовному екологічному проекті "Об'єднаємо зусилля заради довкілля!". Організаторів програми PenPal Schools вразили грунтовні відповіді нашої учениці і вони вирішили дізнатись більше про те, як учні гімназії імені Т. Шевченка розвивають глобальні компетентності та беруть участь в міжнародних проектах. Читайте інтерв'ю з Дашею Сімоновою на сайті PenPal Schools!