Понеділок, 26 листопада 2018 09:09

Он-лайн урок Pearson & BBC Live Classes

Сучасні технології дозволяють вивести навчання за межі класу і перетворити урок на захоплюючу пригоду. Вчора учні 9-В класу разом із учителями Наташа Лысенко і Anna Dudich взяли участь у міжнародному он-лайн уроці Pearson & BBC Live Classes, який провів методист видавництва Майкл Бренд.
«Віртуальний» учитель в Іспанії, чотири класи в Україні і Естонії, двоє «реальних» учителів у класі - 45 хвилин захоплюючого міжкультурного колаборативного навчання на тему «Школа».
Це чудовий приклад глобалізації, зразок того, що технології роблять наш широкий світ не таким вже і широким, а нашим учням у майбутньому доведеться співпрацювати з представниками інших культур і країн.