П'ятниця, 23 листопада 2018 13:49

Долучайтесь до акції "Зроби новорічну іграшку-янголятко"

Дорогі гімназисти, батьки учнів та педагоги, долучайтесь до акції "Зроби новорічну іграшку-янголятко" для благодійного аукціону на честь урочистого відкриття ЦЕНТРУ МОЛОДІ З ІНВАЛІДНІСТЮ "СИЛЬНІ ДУХОМ" - у якості подарунка для наших друзів та партнерів ГО "Серце матері". Готові іграшки передаємо координатору учнівського самоврядування Гозбенко М.М. або Самсонову В., голові УС, до 27 листопада 2018 року. Будемо щиро вдячні за ініціативу й небайдужість.