Понеділок, 12 листопада 2018 22:06

Тиждень пожежної безпеки у НВО

З 5 по 9 листопада у НВО було організовано та проведено Тиждень пожежної безпеки. Протягом тижня учні 5-х класів відвідали музей протипожежної безпеки м.Кропивницького.
Учні мали змогу ознайомитися з експозиціями в музеї, які представлені у трьох залах і розповідають про мужність та героїзм пожежників, історію пожежної охорони степового краю, основні напрями профілактичної, агітаційно-роз'яснювальної роботи. Серед експонатів - технічне обладнання, з допомогою якого рятувальники виконують свої службові обов'язки: ліквідовують пожежі та стихійні лиха, рятують людей та матеріальні цінності.
Для учнів 6-8-х класів була організована зустріч зі старшим викладачем НУЦ БЖ та ЦЗ Стецем Миколою Миколайовичем, який ознайомив дітей з правилами протипожежної безпеки та надання першої домедичної допомоги постраждалим.
Учні зрозуміли, що пожежа має жахливі і незворотні наслідки, і правила пожежної безпеки необхідно не тільки знати, але й старанно їх виконувати, де б ти не знаходився: удома, у школі чи на природі. Адже вогонь – це дуже руйнівна сила. Від дотримання елементарних правил залежить добробут житла і, дуже часто, життя людини.