П'ятниця, 14 вересня 2018 11:29

Олімпійський тиждень

Олімпійський тиждень уже став доброю традицією для учнів, батьків та педагогів Гімназії імені Тараса Шевченка. Це подія, що охоплює всіх небайдужих до спорту, фізичної культури та здорового способу життя. Наш навчальний заклад пишається здобутками та перемогами гімназійної спортивної еліти. На унікальному святі спорту, здоров'я, гармонії та краси ми насолоджувалися виступами наших учнів та гостей-спортсменів. Охочі долучилися до показових виступів і спробували свої сили. Бажаємо кожному відчути себе справжнім спортсменом, олімпійцем, отримати заряд позитивних емоцій, бадьорості та оптимізму задля підкорення нових спортивних та життєвих висот!