Четвер, 01 лютого 2018 11:32

Співпраця з волонтерами міжнародної програми AIESEC

Ще одна зустріч з волонтерами AIESEC, цього разу з учнями 6 та 7 класів. Наші гості Гокберг та Берзуна ознайомили нашу учнівську молодь з традиціями Турції та Індонезії. На завершення - живий діалог, учні просто засипали гостей різними питаннями та ... сфотографувалися.

Завдяки  співпраці педагогічного колективу  з волонтерами  міжнародної програми AIESEC учні НВО  долучилися до культурного обміну між Україною, Туреччиною та Індонезією  та мали нагоду поспілкуватися англійською мовою з представниками молоді даних країн.