П'ятниця, 27 жовтня 2017 12:10

Результати Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу "Колосок"

Нарешті дочекалися результатів Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу "Колосок".Результати порадують як учнів,батьків так і вчителів. Із 38 учнів : 36 учнів стали призерами Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу " Золотий Колосок ", 2 учнів - " Срібний Колосок "у номінаціях " Повітря.Атмосфера і людина ", " Моя велика Украіна.Географія у числах"," Малеча Сонячноі системи Малі тіла Сонячноі системи".Дякую вчителям початкових класів Наташа Коваленко,Богдашова Т.Р., Юлія Зозуля,Бурдюг Н.В.,Єрьоменко О.Г.,Тарасовій М.А., Кропліс Н.П. за високі результати у конкурсі.
Вперше взяли участь учні ( минулорічного 1- А класу, зараз 2- А ) .Всі показали найкращий результат та в понеділок отримають подарунки із Сертифікатами.