Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання - "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня "Гармонія" - Гімназія імені Тараса Шевченка - Центр позашкільного виховання "Контакт" міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області

Середа, 04 жовтня 2017 12:37

Вітаємо, Ярославе!

20-28 серпня 2017 року в місті Києві проходив XVI Всеукраїнський шаховий фестиваль «Оболонь-2017» до Дня Незалежності України.
Цей фестиваль було започатковано у 2002 році з метою популяризації шахів, як виду спорту, серед дітей та молоді, виявленню серед юних шахістів майбутніх талановитих майстрів шахових полів. Шаховий фестиваль набув популярності і став відомим у країнах Європейської спільноти за високим рівнем представництва. У Фестивалі 2017 року брали участь юні шахісти від 6 до 16 років, які виступали у різних вікових категоріях і представляли шахові клуби міст та областей України та міста Києва.
Петринський Ярослав, учень 4-Б класу нашої школи, активний учасник шахового гуртка, посів 7 місце із 10 призових та отримав відзнаку та грошовий приз. Всього у турнірі брали участь 82 шахісти.

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України
Национальный аэрокосмический университет им. Н. Е. Жуковского
Освітній портал Педпреса
Освіта в Україні та за кордоном
Мала академія наук України
КОІППО імені Василя Сухомлинського
Департамент освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації
SDW18 banner

Контакти міліції

Авксентьєва Ірина Володимирівна, капітан міліції
Телефон: +380(95)559-50-74