Середа, 04 жовтня 2017 12:37

Вітаємо, Ярославе!

20-28 серпня 2017 року в місті Києві проходив XVI Всеукраїнський шаховий фестиваль «Оболонь-2017» до Дня Незалежності України.
Цей фестиваль було започатковано у 2002 році з метою популяризації шахів, як виду спорту, серед дітей та молоді, виявленню серед юних шахістів майбутніх талановитих майстрів шахових полів. Шаховий фестиваль набув популярності і став відомим у країнах Європейської спільноти за високим рівнем представництва. У Фестивалі 2017 року брали участь юні шахісти від 6 до 16 років, які виступали у різних вікових категоріях і представляли шахові клуби міст та областей України та міста Києва.
Петринський Ярослав, учень 4-Б класу нашої школи, активний учасник шахового гуртка, посів 7 місце із 10 призових та отримав відзнаку та грошовий приз. Всього у турнірі брали участь 82 шахісти.