Дослідно-пізнавальний гурток "Робототехніка та 3D моделювання" це: основи схемотехніки (складання електричних схем на платах Ардуїно), основи програмування (набір програмного коду на мові С та його реалізація на зібраних схемах) та основи конструювання (проектування деталей для роботів в 3D середовищі, друк на 3D принтері та збирання конструкцій). Також гуртківці реалізують власні проекти, використовуючи здобуті знання. Виконуючи відповідні завдання, учні практично закріплюють знання з інформатики, фізики і навіть іноземної мови, працюючи з програмним кодом на англійській мові.

Навчання гуртківців не обмежується стінами школи. Для вивчення 3Д технологій та досягнень робототехніки, учні беруть участь у різних фестивалях, форумах, хакатонах, екскурсіях та заняттях на базі інших закладів, за відповідними напрямками. Свої досягнення діти демонструють на виставках, фестивалях та презентаціях.

"Понеслась!", – це перші дні роботки нашого гурточка, і він запрацював повним ходом. Цікава особливість виявилася в тому, що постійно не вистачало часу, хотілося більше взаємного спілкування, кожен урок пролітав дуже швидко. Попри всі організаційні питання, все виходило, з'явилося багато планів, завдяки повній підтримці керівництва!

Надрукувати   E-mail