Вітаємо вас на нашому сайті!
Пропонуємо знайомство із життям нашого НВО. Воно цікаве й розмаїте, яскраве й насичене подіями…

У нас навчають життю, а тому щодня тут здобувають не лише знання, а й безцінний життєвий досвід, уміння шукати й знаходити відповіді на будь-які запитання.

Якщо прагнете сучасних знань та успіху - чекаємо на вас!
Slider

4 листопада до початкової школи «Гармонія» завітав Начальник Кропивницького МРВ УДСНС України Кіровоградської області полковник Жилін В. П. для нагородження учениці 4-Б класу Перерви Поліни. Дівчинка стала переможницею міського конкурсу «Збережи своє життя». Робота Поліни «Пустощі з вогнем», виконана в техніці вишивка бісером на заняттях гуртка «Господарочка», посіла І місце.

Було приємно отримати нагороду та цінні призи в стінах рідного класу перед однолітками. Начальник УДСНС запросив Поліну разом з однокласниками на екскурсію до чергової частини.

Вітаємо з перемогою й бажаємо подальших успіхів у творчості!

Наша переможниця розповіла про враження від конкурсу. Інтерв’ю підготував Олексій Жаданов (гурток «Журналістика»).

вул. В.Чорновола, 15, м. Кропивницький, 25006, Україна

Телефони: