Вітаємо вас на нашому сайті!
Пропонуємо знайомство із життям нашого НВО. Воно цікаве й розмаїте, яскраве й насичене подіями…

У нас навчають життя, а тому щодня тут здобувають не лише знання, а й безцінний життєвий досвід, уміння шукати й знаходити відповіді на будь-які запитання.

Якщо прагнете сучасних знань та успіху - чекаємо на вас!
Slider

До Дня пожежної охорони в Україні та 30- річчя Чорнобильської катастрофи проходив Усеукраїнський конкурс дитячого малюнка. Учасниками стали діти працівників органів та підрозділів ДСНС України. Диплом 1-го ступеня, подяку й цінний приз у віковій категорії від 7 до 11 років отримав учень 4-го класу нашої гімназії В,ячеслав Дяченко за роботу «Порятунок на воді». Нагородження відбулося в столиці, в актовій залі ДСНС України Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколою Чечоткіним.

Крім того, діти та їх батьки відвідали музей та міську пожежно-рятувальну частину.

Вітаємо з перемогою!

вул. В.Чорновола, 15, м. Кропивницький, 25006, Україна